loader image

Fotowoltaika

Fotowoltaika

Corocznie mamy do czynienia z podwyżkami cen prądu. Od początku 2021 stopniowo doprowadzą one do zwiększenia rachunków o średnio 12% w stosunku do tych z roku 2020! Energia elektryczna tańsza nie będzie, a jest zarazem podstawowym dobrem, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania.

Dzięki instalacjom fotowoltaicznym możemy samodzielnie produkować prąd. Energia słoneczna pozyskiwana jest przez panele w formie prądu stałego do inwertera, który przekształca go w prąd zmienny, taki jak używamy w domu. Prąd trafia przez urządzenia zabezpieczające do licznika dwukierunkowego – liczy on prąd pobierany z sieci, ale także prąd który produkujemy.

W lecie instalacja produkuje znacznie więcej prądu niż jest w stanie wykorzystać, ale nie zostanie ona zmarnowana. Dostawca energii elektrycznej przechowa nadprodukowany prąd i będziesz mógł go odzyskać w zimie, gdy Twoje zapotrzebowanie wzrośnie.

Inwestycja w średniej wielkości instalację fotowoltaiczną, zaspokajającą potrzeby 4-osobowej rodziny zwraca się już nawet w 6 lat, a gwarancja na uzysk mocy to co najmniej 25 lat. Oznacza to przynajmniej 19 lat darmowego prądu w Twoim domu!

Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie fotowoltaiki to pewność, że instalacja nie będzie nadmiernie przewymiarowana, zaspokoi pełne zapotrzebowanie na prąd, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli uniknąć jakichkolwiek błędów. Zgłoś się po swój projekt!

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe, polskie panele ML System w wielu wariantach mocy, a na specjalne życzenie także LG, QCELLS i austriackie panele KIOTO. Nie wykonujemy instalacji na panelach produkcji chińskiej!
W zakresie falowników wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone na rynku marki Fronius, Solaredge oraz Kostal.

Wykonujemy tylko instalacje kompleksowe – z zakupem, montażem oraz podłączeniem elektrycznym. Zajmujemy się także formalnościami związanymi z wymianą licznika na dwukierunkowy oraz pozyskaniem możliwych dotacji.

 

Firma DOM 2.0 jest autoryzowanym partnerem notowanej na GPW spółki ML System

Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.