loader image

Pompy ciepła

Pompy ciepła

W polskich domach najczęstszym źródłem ciepła do ogrzewania centralnego oraz wody użytkowej są nieefektywne kotły na paliwa stałe – węgiel, drewno, coraz częściej pellet. Nie są one jednak dostosowane do wymagań nowoczesnych, energooszczędnych budynków, podłogowych instalacji niskotemperaturowych, wymagają obsługi, a ponadto większość z nich zatruwa nasze własne otoczenie.

Najefektywniejszym jest pozyskiwanie ciepła z powietrza, gruntu lub przydomowego stawu. Jedna inwestycja w pompę ciepła pozwala korzystać z odnawialnych, niewyczerpalnych źródeł energii. Pompy ciepła mogą nie tylko dostarczyć ciepłą wodę do instalacji podłogowej, ale także do grzejników, nawiewów oraz bojlera z wodą użytkową.

Wykonujemy kompleksowe instalacje z wymianą zbiornika c.w.u, bojlera c.o. oraz montażem pomp obiegowych i całej niezbędnej hydrauliki dla prawidłowego działania ogrzewania w Twoim domu.

Czyste powietrze to nasza wspólna sprawa!

W ramach programu Czyste Powietrze po wykonanej przez nas instalacji pompy ciepła, która wiąże się z wymianą pieca, pozyskamy dla Ciebie dotację i przeprowadzimy niezbędne procedury aby pieniądze trafiły bezpośrednio na Twoje konto!

Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.