loader image

Monitoring przemysłowy (dla firm)

Monitoring przemysłowy

Wyobrażasz sobie obecnie fabrykę, zakład, sklep lub po prostu biuro bez systemu monitoringu? To podstawowa i najskuteczniejsza forma rejestracji zdarzeń, a w nowoczesnych systemach także forma rozpoznawania osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu czy powiadomienia administratora o niepokojących zdarzeniach.

Nie tylko rejestracja obrazu

Obecne systemy monitoringu, szczególnie rekomendowane firmom, mają na celu także informowanie o przekroczeniu jakiejś strefy przez osobę nieautoryzowaną, o pozostawieniu przedmiotu w ciągu komunikacyjnym, liczyć przepływ osób w pomieszczeniu czy przesyłać sygnały o ruchu w porze zamknięcia, tak jak system alarmowy.

Pracujemy na systemach monitoringu KENIK, HIKVISION oraz DAHUA, a nasze realizacje są kompleksowe – montaż kamer i rejestratorów z pełnym okablowaniem, rejestracja programów komputerowych i aplikacji na smartfonach oraz kompleksowy serwis i konserwacja urządzeń. Mamy w swojej ofercie także kamery specjalistyczne – termowizyjne, współpracujące z systemem kontroli dostępu, kamery wykrywające maseczki higieniczne na twarzach, rozpoznające twarze czy nawet kamery mierzące temperaturę ciała w czasie rzeczywistym!

Inwestycja w wysokiej jakości system monitoringu oraz rzetelną i kompetentną instalację to oszczędność na ochronie i bezpieczeństwo Twojej firmy.

Zobacz artykuły

Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.