loader image

Instalacje alarmowe

Instalacje alarmowe

System alarmowy to nadal najpopularniejsza w Polsce forma zabezpieczenia nieruchomości. Ponad 50% Polaków deklaruje, że właśnie w ten sposób chroni swoje domy na wypadek niepowołanego wtargnięcia.

Kluczowym dla prawidłowego i skutecznego działania systemu alarmowego jest wykrycie we wczesnej fazie zdarzenia, a także przekazanie informacji o włamaniu niezależnie od zasilania prądowego z sieci. Oznacza to, że musi mieć zapewnione zasilanie awaryjne oraz powiadomienie w czasie rzeczywistym właściciela lub sąsiada.

Wykonywane przez naszą firmę systemy alarmowe zawierają w sobie wiele różnych czujników, które reagują na inne sygnały, a nie jak to ma miejsce w większości systemów wykonywanych przez firmy ochroniarskie jedynie czujniki PIR. Oferujemy bowiem również czujniki sejsmiczne, kontaktrony czy czujniki dualne, dzięki którym ogranicza się ilość fałszywych alarmów. Polecamy szczególnie systemy SATEL oraz JABLOTRON.

Każda realizacja systemu alarmowego poprzedzona jest audytem, którego efektem jest szczegółowy projekt eliminujący martwe pola oraz określający prawidłowe skierowanie czujników ruchu. Dzięki współpracy z największymi autorytetami branży alarmowej posiadamy szczegółową wiedzę o wszystkich możliwych błędach montażowych, tak często powielanych przez instalatorów – jak chociażby montaż czujników przy kratkach wentylacyjnych, skierowanych prostopadle na okna lub grzejniki.

Chcesz wiedzieć więcej o czujnikach i alarmach? Polecamy nasz program o bezpieczeństwie na kanale YouTube!

Zobacz artykuły

Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.