loader image

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

Nie istnieje nowoczesne biuro, fabryka czy w ogóle firma bez nowoczesnego systemu kontroli dostępu. To właśnie dzięki systemom wykorzystującym system master-key mamy możliwość zróżnicowania poziomu dostępów do poszczególnych pomieszczeń, kontrolowania kto i kiedy korzysta z infrastruktury, a przede wszystkim szybko i sprawnie zmienić uprawnienia.

System kontrolujący dostęp za pomocą informacji zakodowanych w kluczu to znacznie wyższy i lepszy poziom zabezpieczeń aniżeli łatwe do złamania karty RFID lub innego rodzaju pastylki. Klucz elektroniczny lub mechaniczny jest niemożliwy do podrobienia a korzystamy z niego jak z każdego innego, zwykłego klucza. 

Dzięki zaawansowanym aplikacjom do zarządzania systemem możemy w dowolnym momencie nadawać i odbierać uprawnienia, a także kontrolować czas pracy i w sposób tzw. wirusowy szybko aktualizować cały system budynku.

Tańszą alternatywą dla elektronicznego systemu kontroli dostępu są mechaniczne systemy wykorzystujące klucze master-key oraz wkładki mechaniczne, które również polecamy!

Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.