loader image

Dąbrowica

dabrownica-1
d2
d0
d4

Dąbrowica

gm. Poświętne, pow. wołomiński

Instalacja fotowoltaiczna zrealizowana na ekonomicznych panelach LONGI o mocy 370W oraz falowniku Sofar na garażu wolnostojącym pokrytym dachówką ceramiczną. Panele zorientowane w kierunkach wschodnio-południowym montowane w pionie oraz zachodnio-południowym montowane w poziomie ze względu na ograniczoną powierzchnię. Sumaryczna moc instalacji wynosi 5,92 kWp o łącznym rocznym uzysku mocy na poziomie 6656 kWh, co daje równowartość ponad 4 tys. złotych oszczędności rocznie na rachunkach za energię elektryczną.

Dodatkowo zrealizowano zabezpieczenie piorunochronem, a instalacja została podłączona w skrzynce elektrycznej znajdującej się w domu po przeprowadzeniu kabla w kanałach pod powierzchnią gruntu. Czas montażu: 5 dni

Jestem bardzo mile zaskoczona. Usługa i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Duży plus za schludny i precyzyjny montaż, który został wykonany przed ustalonym terminem. Ekipa po zamontowaniu paneli posprzątała po sobie. Taka fachową obsługę się ceni. Polecam każdemu zainteresowanemu!

 

Data
2020
Inwestor
Katarzyna Baran
Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.