loader image

Systemy monitoringu

Systemy monitoringu

Najwięcej włamań do domów i mieszkań odbywa się w okresach wakacyjnych oraz świątecznych. Spowodowane jest to wyjazdami Polaków, w czasie których nikt nie chroni ich dobytku. A przecież to właśnie nasze domy i mieszkania są najważniejszym miejscem, które ma dawać poczucie bezpieczeństwa domownikom. Jak się okazuje niemalże połowa ofiar włamań rozważa wyprowadzkę z miejsca zamieszkania właśnie z powodu utraty poczucia bezpieczeństwa.

Zdalna kontrola domu

Rozwiązaniem jest system monitoringu, dzięki któremu zostaniemy w porę powiadomieni o niepokojących zdarzeniach, takich jak próba włamania. Nowoczesne systemu monitoringu bowiem powinny nie tylko nagrywać zdarzenia, ale dzięki funkcjom wykrywania ruchu informować właścicieli o zdarzeniach, dając możliwość reakcji i interwencji.

Pewność, że nie mamy do czynienia z fałszywym alarmem, której możemy nabrać weryfikując obraz z kamer, jest także bardzo istotna z punktu widzenia interwencji Policji. Ta bowiem przyjedzie do Twojego domu tylko gdy będzie pewność, że włamanie jest w trakcie, a nie do sygnału alarmowego, które w zdecydowanej większości są fałszywe.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania monitoringu kablowego i bezprzewodowego dla domów i mieszkań. Polecamy szczególnie urządzenia marek KENIK, HIKVISION oraz DAHUA. Wykonujemy kompleksowe instalacje z audytem nieruchomości i dokładnym projektem, dzięki którym eliminujemy martwe pola widoku kamer i uniemożliwiamy dokonanie sabotażu lub uszkodzenia kamer.

Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.