loader image

Farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne

Inwestycja idealna!

Posiadasz grunt i chciałbyś żeby zaczął dla Ciebie zarabiać? Dzięki współpracy z największymi producentami w branży fotowoltaicznej możemy zbudować dla Twojej firmy lub dla Ciebie samego farmę fotowoltaiczną. Inwestycja w taką instalację to nawet 12% ROI!

Ponadto w ramach środków europejskich można pozyskać bardzo atrakcyjne dofinansowania do farm fotowoltaicznych, dzięki którym inwestycja początkowa jest znacznie mniejsza.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie konstrukcje, panele fotowoltaiczne, falowniki oraz inne komponenty, z systemem monitoringu farmy włącznie! Przeprowadzimy wspólnie z Tobą cały proces uzyskania niezbędnych koncesji, zgłoszeń do dystrybutora energii i późniejszej sprzedaży wyprodukowanej przez Twoją farmę energii elektrycznej. Nasi eksperci z zakresu ochrony przeciwpożarowej przeprowadzą dokładny audyt i wydadzą niezbędną opinię. W przypadku gdy posiadasz zakład produkcyjny o dużym zapotrzebowaniu na prąd możemy także wykonać kompleksową instalację konsumującą do 100% wyprodukowanej energii!

Uniezależnij się od dostaw prądu i niewydolnej sieci elektrycznej!

Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.