loader image

Instalacje dachowe

Instalacje dachowe

Najnowsza edycja programu Mój Prąd dedykowana jest nie tylko odbiorcom indywidualnym, ale także wspólnotom mieszkaniowym. W związku z tym na dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć także podmioty zbiorowe, o znacznie większym zapotrzebowaniu na prąd dla części wspólnych oraz dla poszczególnych mieszkań!
Mamy doświadczenie w obsłudze dużych inwestycji fotowoltaicznych dla firm i podmiotów komercyjnych do 50 kWp! Jedna instalacja tego rozmiaru to aż 60 tys. kWh i oszczędność ponad 37 tysięcy złotych w skali roku.
Mikroinstalacja dla Twojej firmy lub wspólnoty może się zwrócić już po pierwszym sezonie.
 
Zaufaj profesjonalistom, którzy posiadają niezbędne uprawnienia, doświadczenie w procedurach administracyjnych i niezbędne zaplecze serwisowe, dzięki któremu przez długie lata będziesz cieszyć się darmowym prądem.
Wykonujemy instalacje na dachach skośnych, ale także na dachach płaskich, gruncie, a nawet elewacjach. Stosujemy panele fotowoltaiczne o najdłuższych na rynku gwarancjach na linowy spadek mocy, gwarancjach na produkt oraz wysokim współczynniku uzysku mocy.
Zostaw kontakt!
Nasz handlowiec skontaktuje się i przedstawi ofertę.